Czytelnia

Jak to działa?

W serwisie ZakochanyRodzic możesz odnaleźć miłość, przyjaźń lub wartościową znajomość na całe życie. Portal skupia ludzi wrażliwych na wartości takie jak: miłość, uczciwość, wierność, odpowiedzialność. Warto budować relacje na takim fundamencie. Będąc aktywnym użytkownikiem społeczności, możesz dać się poznać jako osoba wartościowa i atrakcyjna.

Wyszukiwanie

Wyszukiwarka to najważniejsza rzecz w serwisie. Dzięki niej znajdziesz osoby, które dokładnie odpowiadają Twoim kryteriom.

Prezentacja

Twój profil jest twoją wizytówką. Użytkownicy Przeznaczonych dokładnie czytają wszystkie zawarte w nim informacje, dlatego to jak się zaprezentujesz jest bardzo ważne.

Spotkania w realu

Po nawiązaniu znajomości w świecie wirtualnym przychodzi czas na spotkanie w rzeczywistości. Portal ZakochanyRodzic ułatwia aranżację takich spotkań. Proponujemy konkretne miejsca, w których warto umówić się na randkę, organizujemy imprezy dla singli. Sami użytkownicy mogą tworzyć też własne spotkania i zapraszać na nie innych zarejestrowanych w portalu.

Jak osiągnąć sukces?

Największy sukces, jaki możesz osiągnąć dzięki Przeznaczonym, to odnalezienie partnera na całe życie. Wielkim sukcesem będzie też zdobycie przyjaciół, poznanie ciekawych ludzi i możliwość przebywania w ich towarzystwie. Niezależnie od tego, czego tu szukasz warto zapoznać się z naszym krótkim poradnikiem, który ułatwi Ci zaprezentowanie się w naszym serwisie.

Bądź otwarty na innych użytkowników

Nieśmiałość i nieufność odłóż na półkę. Jesteś wśród swoich!

Stawiaj na szczerość

Nie udawaj niczego ani nie ukrywaj. Szukasz miłości? Dlaczego nie miałbyś o tym mówić?

Aktywnie działaj w serwisie

Nie czekaj, aż ktoś Cię znajdzie – sam wyszukuj ludzi i nawiązuj z nimi kontakt. Każdy użytkownik Przeznaczonych jest wart poznania, a im więcej ludzi znasz, tym większe masz szanse na znalezienie tej Jednej osoby.

Bądź świadomy własnej wartości

Skromność jest zaletą, ale nie w każdej sytuacji. Uważasz coś za swoją mocną stronę? Nie trzymaj tego w tajemnicy!

Zainteresuj innych sobą

Wypełnij swój profil, pamiętając o naszych wskazówkach. Pozwól nie tylko wyszukiwać się, ale też intrygować!

Pamiętaj o zdjęciach

Koniecznie wstaw je na swój profil! To znacznie go uatrakcyjni i zbuduje Twoją wiarygodność w oczach innych użytkowników. Profile ze zdjęciami są aż 8 razy częściej oglądane niż pozostałe.

Spotykaj się

Jeśli naprawdę zależy Ci na nowych znajomościach, nie ograniczaj się do sieci! W sieci nie można spojrzeć sobie w oczy ani...

Graj fair

Naszych użytkowników nie interesują przelotne znajomości, nie stosuj więc nieuczciwych praktyk – wszystkie szybko wyjdą na jaw.

Cierpliwość się opłaca

Nie każdy ma tyle szczęścia, że od razu znajduje swoją drugą połowę. Ale wytrwałość przynosi owoce!

Nasze sukcesy

103 000 Użytkowników
1 490 Zakochanych
Tysiące Spotkań w realu
Kontakt dla prasy

Na skróty